Перелік суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання

16 січня 2021

ПЕРЕЛІК

Державна служба України з питань праці звертається до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 231/10511.

Просимо листи-заявки про проведення перевірки знань з питань охорони праці надсилати до головних управлінь (управлінь) Держпраці в областях.

У листі-заявці потрібно зазначити:  посаду, місце роботи (назва підприємства, його чисельність та КВЕД основного виду діяльності) осіб, які пройшли навчання.

Додаток:

  1. Типове положення про навчання і перевірку знань з питань охорони праці.
  2. Перелік рекомендаційних питань для перевірки знань з питань охорони праці для суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення (Завантажити).