Графік особистого прийому громадян

16 січня 2021

Інформація щодо попереднього запису на особистий прийом до керівництва Міжрегіонального східного управління Державної служби України з питань праці

Попередній запис на особистий прийом до керівництва Міжрегіонального східного управління Державної служби України з питань праці проводиться не пізніше ніж за три робочі дні до дати проведення особистого прийому:

з понеділка по четвер – з 08.30 до 12.00 та з 13.00 до 16.00;
у п’ятницю – з 08.30 до 12.00 та з 13.00 до 15.00.

Запис проводиться за адресою: Донецька область, м. Покровськ, вул. Прокоф’єва, 82 другий поверх, каб. 13

Запис на прийом до керівництва Міжрегіонального східного управління Державної служби України з питань праці проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після прийому керівництвом або посадовими особами Міжрегіонального східного управління Державної служби України з питань праці.

Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовуються:

  1. прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний номер телефону (за наявності).
  2. запитується документ, що підтверджує повноваження на представлення інтересів громадянина.
  3. з’ясовується зміст питання, що потребує вирішення, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, з’ясовуються реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення, тощо.

У разі якщо громадянин або представник інтересів громадянина відмовляє у наданні інформації про себе та про зміст порушеного питання, за яким можливо визначити наявність функціональних повноважень у Міжрегіонального східного управління Державної служби України з питань праці на його розгляд, запис визнається таким, що не відбувся за ініціативою заявника.

Громадянам під час запису на прийом повідомляють про дату, години і місце прийому, необхідність наявності при собі документів, що посвідчують особу, або надають обґрунтовані роз’яснення щодо причин відмови в записі на особистий прийом.