Інформація

16 січня 2021

Інформація для навчальних центрів

Заяви на призначення комісії  з перевірки знань з питань охорони праці та заяви щодо надання кандидатури члена комісії  з перевірки знань з питань охорони праці надсилаються за 10 днів до Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (далі- Міжрегіональне управління) за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф’єва, 82 (другий поверх) або на офіційну  електронну адресу: е-mail: dsp@smu.dsp.gov.ua .

На підставі заяв формується Графік участі  посадових осіб Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці у комісіях з перевірки знань з питань охорони праці на тиждень та оприлюднюється на офіційному сайті Міжрегіонального управління.

Звертаємо Вашу увагу!

Комісія призначається за наступних умов:

– заява суб’єкта господарювання, щодо призначення комісії  надійшла до Міжрегіонального управління не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення перевірки знань;

– перевірка знань з питань охорони праці проводиться в робочі дні  Міжрегіонального управління ( крім п’ятниці) та робочий час з 09.00 годин.

Перевірка знань з питань охорони праці комісією Міжрегіонального управління здійснюються лише у працівників суб’єктів господарювання які здійснюють господарську діяльність на території Донецької та Луганської областей (окреме доручення т.в.о. Голови Держпраці України Д-1/1/4.4.1-21   від 04.01.2021)