Донеччина: Комісія Східного міжрегіонального управління зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком на ТОВ «АРЕАЛ» розпочала роботу

14 листопада 2022

Розпочала роботу комісія, утворена наказом Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці від 09.11.2022р. №409/СР з метою проведення спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 07 листопада 2022 року о 01 год. 00 хв. з електрослюсарем підземним ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРЕАЛ» 1972 року народження.

Головою комісії призначено Ліщенко Олега Геннадійовича – начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Комісія провела зустріч з членами сім’ї потерпілого, було роз’яснено їх права у відповідності з вимогами Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337. Проведено розподіл обов’язків між членами комісії.

За результатами роботи комісії було складено протокол зустрічі членів комісії зі спеціального розслідування з членами його сім’ї, протокол щодо розподілу обов’язків та протокол огляду місця нещасного випадку.