Донеччина: На ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» фахівці Східного міжрегіонального управління взяли участь у проведенні навчальної тривоги

11 серпня 2022

11 серпня на ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» на Донеччині було проведено навчальну тривогу з ліквідації умовної аварії – пожежі у будівлі станції перевантажування №3 відмітки +33,56 м.

Навчальну тривогу провели під керівництвом в.о. головного інженера ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» Іщенка О.М., представників Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці: заступника начальника спеціалізованого відділу гірничого контролю та гірничотехнічного нагляду північно-східного напрямку управління гірничого нагляду Буртновської О.Л. та головного державного інспектора відділу гірничотехнічного нагляду північно-західного напрямку управління гірничого нагляду Дзюби С.О., за участю помічника командира 10 ВГРЗ по ПР Блинова М.І., помічника командира 10 ВГРЗ по ОР Прищепи Д.М., начальника 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Кінца В.В., а також інших працівників та посадових осіб ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», 10 ВГРЗ та 9 ДПРЗ.

Враховуючи, що підприємства Донеччини працюють у напружених умовах від безпосередньої близькості активних бойових дій та обстрілів, які тривають на переважній частині області, ними прикладаються максимальні зусилля для підтримки сталої роботи в умовах воєнного часу та розробляються додаткові комплекси заходів для попередження, оперативного реагування та усунення аварійних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок ведення бойових дій.

В ході проведення навчальної тривоги відпрацьовувались оперативні дії  в.о. головного інженера, диспетчера та персоналу, а також особового складу 10 ВГРЗ та 9 ДПРЗ.

Комісія провела спостереження за діями відповідальних керівників робіт по ліквідації аварії, веденням оперативної документації, роботою командного пункту, оперативно-технічної та гірничорятувальної груп, а також діями працівників підприємства під час виникнення та ліквідації аварії. Було відпрацьовано перелік можливих ускладнень під час проведення аварійно-рятувальних робіт, а також першої домедичної допомоги та евакуації постраждалих.