Донеччина: На ВП Шахтоуправління «Добропільське» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» проведено протиаварійні навчання

23 листопада 2022

22 листопада, відповідно до «Порядку проведення навчальних тривог на шахтах (рудниках) гірничодобувної промисловості України» керівництвом ВП Шахтоуправління «Добропільське» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» у присутності працівника управління гірничого нагляду Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведена планова учбова тривога на шахті «Білицька» ВП «Шахтоуправління «Добропільське» з ліквідації умовної аварії, що сталася у гараж-зарядній камері горизонту  250м. (позиція ПЛА №14).

Метою проведення учбової тривоги є практичне відпрацювання робітників шахти і підрозділами 10 воєнізованого гірничорятувального загону правил організації робіт і взаємодії різних служб при ліквідації аварії, а також перевірка підготовленості інженерно-технічних працівників, членів ДГК і робітників до порятунку людей, захоплених аварією, і ліквідації її наслідків.

Після закінчення проведення усіх запланованих заходів учбової тривоги головний інженер шахти «Білицька» ВП Шахтоуправління «Добропільське» ДП «Добропіллявугілля-видобуток» спільно з фахівцем управління гірничого нагляду провів розбір дій усіх учасників навчання, членів ДГК і підрозділів 10 ВГРЗ, залучених до учбової тривоги.

В ході проведення учбової тривоги зверталася увага на дотримання комплексу заходів для попередження і оперативного усунення аварійних ситуацій, які виникають внаслідок ведення бойових дій.