Фахівець управління нагляду в промисловості обговорив питання охорони праці з працівниками ПАТ «Донбасенерго «Слов’янська теплова електрична станція»

24 листопада 2022

За участі головного державного інспектора відділу нагляду північно-західного напрямку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Березовського О.В. з представниками  ПАТ «Донбасенерго «Слов’янська теплова електрична станція» 23 листопада 2022р. відбувся семінар-онлайн.

Під час проведення семінару було обговорено наступні питання: щодо організації виконання вантажно-розвантажувальних робіт; щодо можливості реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України;  порядок сповіщення працівників про аварійне відключення та відновлення електропостачання;   неприпустимість використання саморобних обігрівачів.

Також було надано інформацію про проект Держпраці щодо консультаційної підтримки на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/”  і про проект Держпраці “Україна працює”.