Фахівець відділу ринкового нагляду провела онлайн-консультації з головним інженером ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРОЙІНДУСТРІЯ»

13 травня 2022

12 травня головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Дзюба Ю.І. провела онлайн консультацію з головним інженером ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРОЙІНДУСТРІЯ».

Під час проведення консультації була доведена інформація, про постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2022 року «Деякі питання виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану» та від 18.03.2022 року № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану».

Крім того  доведено інформацію щодо пілотного проєкту з надання консультаційної підтримки на інформаційному порталі у рубриці «Запитання-відповіді» на сайті Держпраці та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.