Фахівці гірничого управління зобов’язали керівництво ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» провести повторне розслідування нещасного випадку, який стався з працівником цього підприємства

31 березня 2021

3 січня о 10 годині 30 хвилин на ПК 1 вентиляційного хіднику 1-ї північної лави пласта ℓ1 горизонту 550 метрів шахти «Алмазна виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля» з заступником начальника дільниці з видобутку вугілля №2 стався нещасний випадок. Наказом по підприємству була створена комісія з розслідування даного випадку, яка відповідно до п. 30 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, провела розслідування нещасного випадку.

23 березня до Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці надійшла Заява цього громадянина щодо надання припису за формою Н-9 керівнику ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля». Відділом гірничотехнічного нагляду північно-західного напрямку, відповідно до вимог п. 55 «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», було проведено перевірку об’єктивності розслідування даного нещасного випадку.

За результатами перевірки, інспектором відділу гірничотехнічного нагляду північно-західного напрямку було видано керівнику ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» обов’язковий до виконання припис за формою Н-9 з вимогою щодо проведення повторного розслідування нещасного випадку, що стався 3 січня з працівником підприємства.