Фахівці управління нагляду в промисловості провели круглий стіл з керівниками ТОВ «Завод кольорових металів»

17 вересня 2021

Представники управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці провели на підприємстві ТОВ «Завод кольорових металів» семінар.

Під час семінару керівників структурних підрозділів підприємства було проінформовано про стан виробничого травматизму в Україні, металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2021 року, розглянуто питання зниження виробничого травматизму. Начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Олександр Гордієнко ознайомив присутніх на семінари зі змінами в законодавстві про охорону праці (постанова КМУ від 03.02.2021р. № 77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов КМУ»). Керівники відділу нагляду північного напрямку та відділу нагляду північно-західного напрямку відповіли на запитання посадових осіб ТОВ «Завод кольорових металів» та ознайомили присутніх з основними причинами настання нещасних випадків що сталися у 2021 році.

Керівник служби охорони праці ТОВ «Завод кольорових металів» Сергій Вороненко доповів про результати проведення на підприємстві внутрішнього аудиту з охорони праці.