Інспектор гірничого управління провела онлайн-лекцію для працівників шахти “Тошківська” ДП «Первомайськвугілля»

18 березня 2021

17 березня головний  державний  інспектор спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Деркачова А.О. провела онлайн-семінар з працівниками ВП “Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля» на тему «Проведення регламентованих оглядів та планово-запобіжних ремонтів гірничошахтного обладнання і апаратури».

В ході онлайн-семінару інспектор Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці детально обговорила з присутніми про принципи забезпечення безвідмовної роботи шахтних машин, механізмів та устаткування. Крім цього розглянуто питання порядку проведення організаційних і технічних заходів, спрямованих на забезпечення працездатності машин, механізмів та устаткування.

Наприкінці заходу посадова особа відповіла на запитання присутніх та звернула увагу на систему планово-попереджувальних (запобіжних) ремонтів (ППР), яка  є комплексом запобіжних організаційно-технічних заходів по усім видам ремонтів, що здійснюються в плановому порядку в попередньо встановлені строки.