Інспектор праці надала консультативну допомогу працівнику одного з підприємств Донеччини щодо невиплати заробітної плати

29 вересня 2022

Інспектором праці Яною Ковальовою надано роз’яснення пані Надії, яка звернулась з питанням: Чи звільняється керівник підприємства від відповідальності за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам внаслідок ведення бойових дій?

Відповідно до статті 10 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15 березня 2022 року №2136 роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати.

В той же час, роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або дії інших обставин непереборної сили. Проте, звільнення роботодавця від відповідальності за несвоєчасну оплату праці не звільняє його від обов’язку виплати заробітної плати працівникам.

У разі неможливості своєчасної виплати заробітної плати внаслідок ведення бойових дій, строк виплати заробітної плати може бути відтермінований до моменту відновлення діяльності.

Також, було зазначено, що  отримати консультаційну підтримку, а також відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час, можна  на порталі pratsia.in.ua.