Інспектор управління нагляду в промисловості організував та провів семінар з охорони праці з фахівцями Бахмутської лікарні

24 січня 2023

23 січня головним державним інспектором відділу нагляду з питань безпеки праці західного напрямку управління інспекційної діяльності у Донецькій області Чистовим С.І. за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку проведено круглий стіл з охорони праці на КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут».

Під час заходу було розглянуто наступні питання: попередження випадків прихованого травматизму, дотримання вимог безпеки під час організації та виконання робіт в умовах воєнних (бойових) дій.

Під час спілкування головний державний інспектор повідомив, що нещасні випадки з медичним персоналом, які сталися внаслідок бойових дій розслідуються відповідно до вимог «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року, № 337.

Враховуючи складну ситуацію на території Бахмутської громади, особливу увагу було привернуто до розробки та вжиття додаткових заходів щодо дотримання вимог безпеки під час організації та виконання робіт в умовах воєнних (бойових) дій.

На при кінці заходу було повідомлено щодо можливості отримання безкоштовної професійної допомоги в сфері повноважень Держпраці за допомогою створеного порталу https://pratsia.in.ua.