Інспектор відділу нагляду з питань безпеки провів технічну консультацію для КП Покровськтепломережа

17 березня 2023

17 березня головним державним інспектором відділу нагляду з питань безпеки праці північного напрямку управління інспекційної діяльності у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Ісаєнко О.І. було проведено технічну консультацію на робочому місці з робітниками котельні представниками КП Покровськтепломережа в приміщенні ГРУ.

Під час проведення превентивного заходу основну увагу приділено безпеки ремонту газорегуляторної установки на котельні під час опалювального сезону та забезпечення, використання засобів індивідуального захисту при роботах в загазованих приміщеннях або з можливим виділенням в робочу зону вибухо – небезпечної газової суміші.

В ході проведення інформаційно-роз’яснювального заходу посадовим особам підприємства було наголошено на необхідності вжиття заходів попередження випадків прихованого травматизму та дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Також було надано інформацію про найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.