Інспектори праці провели інспекційне відвідування Донецької залізниці у м. Лиман

29 квітня 2021

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці В. Сажієнка та наказу Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці, фахівцями управління з питань праці з 16.04.2021 по 23.04.2021 було проведено інспекційне відвідування, з питань додержання законодавства про працю за період 2016 – 2020 роки, РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» у місті Лиман Донецької області.

Участь в інспекційному відвідуванні приймали начальник відділу контролю північно-західного напрямку управління з питань праці Часник Ігор Володимирович, начальником відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Звягільський Михайло Якович, головні державні інспектори відділу контролю північного напрямку управління з питань праці Коптіков Володимир Вікторович та Малініна Наталія Володимирівна.

В ході інспекційного відвідування виявлені порушення законодавства про працю, за результатами проведення позапланового заходу складено відповідний  Акт.

Керівнику РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» внесений припис про усунення порушнь законодавства про працю. Також вжито заходів щодо притягнення керівника одного із  структурних підрозділів філії до адміністративної відповідальності (складено протокол за ч.1 ст. 41 КУпАП України) у зв’язку з порушенням ним частини першої статті 65 Кодексу про працю України