Інспекція з питань праці продовжує інформаційну кампанію з питань, які спрямовані на зниження незадекларованої праці

11 травня 2022

В умовах військової агресії окупантів у Донецькій області продовжують працювати  підприємства та мешканці області. Війна вносить корективи та безумовно впливає на всіх.

Очевидно, як у роботодавців так і працівників виникає багато питань: “Як бути в тій чи іншій ситуації?”.

Саме тому, Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці не припиняє консультувати в межах компетенції працівників та роботодавців з найактуальніших питань.

Щоденно інспекторами праці Східного міжрегіонального управління проводяться інформаційні заходи, пов’язані з застосуванням та роз’ясненням трудового законодавства, в тому числі спрямовані на зниження незадекларованої праці. Станом на квітень місяць фахівцями управління з питань праці було проведено 2198 інформаційних заходів.

В зв’язку з постійним посиленням активності бойових дій на сході України, люди з Донецької та Луганської областей продовжують прибувати до безпечних місць в нашій країні. Перед внутрішньо переміщеними особами постають питання отримання заробітної плати за місцем роботи, питання звільнення та подальшого працевлаштування . Велику увагу фахівці Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці приділяють проведенню інформаційно-роз’яснювальній роботі із внутрішньо переміщеними особами з питань, щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. А саме фахівцями управління з питань праці було проведено 178 інформаційно-роз’яснювальних заходів та охоплено понад 7343 осіб.