Малюнки дітей з Луганської області посіли призові місця у фіналі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка!

26 липня 2022

Представники журналу “Охорона праці” оголосили переможців фінальної частини Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” у 2022 році. Переможців обрало 30 червня жюрі, до складу якого входять представники журналу, Держпраці та інших відповідних організацій.

Нагадаємо, що в цьому році надійшли близько 7 тисяч робіт з усієї країни, крім областей, які не змогли відправити роботи учасників внаслідок воєнного стану та бойових дій. Фахівці Східного міжрегіонального управління встигли вивезти більше ніж 500 робіт та провели регіональний тур на Дніпропетровщині.

За результатами Конкурсу малюнки дітей з Луганської області зайняли призові місця, а саме: у другій віковій групі Вікторія Черевата посіла зі Старобільська посіла перше місце, а у першій віковій групі робота Яніса Дзвоника з Лисичанська отримала друге місце. Переможці отримають дипломи, медалі та цінні подарунки від спонсорів.

Керівництво  Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці вітає Яніса Дзвоника та Вікторію Черевату з переможними місцями у фінальній частині конкурсу!

Робота Яніса Дзвоника

Робота Вікторії Черевати