На Донеччині припинена діяльність незаконної АЗС

19 березня 2021

Сімнадцять перевірок АЗС було проведено на території Донецької області протягом поточного тижня, незаконна діяльність однієї з них припинена.

Донецька облдержадміністрація та Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці на доручення прем’єр-міністра Дениса Шмигаля працюють у складі міжвідомчої регіональної групи щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним. Ця група здійснює перевірки об’єктів господарювання, які торгують паливно-мастильними матеріалами, виявляє об’єкти незаконної торгівлі підакцизними товарами та порушення під час торгівлі пальним.

На перевірених цього тижня автозаправних станціях виявлено 182 порушення, складено 6 адміністративних протоколів, а крім того вилучено 46,1 тон пального на суму 1243,6 тис. грн та обладнання вартістю 540 тис. грн.

Разом з тим, метою діяльності групи є легалізація та повернення до норм законів України діяльності підприємців, тому одночасно зі штрафними санкціями було оформлено 14 ліцензій на ведення господарчої діяльності.