На Луганщині суб’єкт господарювання сплатив штраф 102 000 грн за порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд

09 червня 2021

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) повідомляє наступне.

Фахівцями Міжрегіонального управління, згідно із секторальним планом державного ринкового нагляду на 2021 рік, було проведено планову перевірку характеристик продукції у розповсюджувача, який провадить свою діяльність на території Луганської області, а саме – «засоби індивідуального захисту очей та обличчя» на предмет відповідності вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 року № 761.

Під час проведення перевірки були виявлені засоби індивідуального захисту з порушеннями законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.

За результатами проведеної перевірки характеристик продукції були встановлені факти введення в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам.

У відношенні суб’єкта господарювання були винесені дві постанови про накладення штрафу за порушення вимог п.2 частини 2 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (введення в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам) на загальну суму 102 000 гривень.

Крім того, на підставі результату планової перевірки стосовно виявлених порушень нехарчової продукції винесені рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, шляхом приведення продукції у відповідність зі встановленими вимогами, усунення формальної невідповідності та тимчасова заборона надання продукції на ринку.

Слід зазначити, що 02.06.2021 року суб’єкт господарювання у відношенні якого були винесені постанови про накладення штрафу, сплатив зазначену суму штрафу в повному обсязі.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що за роз’ясненнями з питань державного ринкового нагляду можна звертатись до сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Міжрегіонального управління за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.