Начальник Східного міжрегіонального управління провів апаратну нараду у Лисичанську

11 січня 2022

10 січня у м. Лисичанськ під головуванням начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Вячеслава Короля та за участю заступників начальника Ганни Зуб та Марини Мартинюк  була проведена апаратна нарада з керівниками структурних підпрозділів та відділів.

Під час проведення заходу були обговорені результати діяльності структурних підрозділів Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці на території Луганської області за 2021 рік.

Заступник начальника управління з питань праці Вікторія Масуліс у своїй доповіді акцентувала увагу на тому, що інспекторами праці відпрацьовано 100 % звернень громадян, проведено 343 інспекційних відвідувань, винесено 120 приписів про усунення виявлених порушень.

У своєму виступі заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Вячеслав Оніпко зазначив, що було перевірено 152 суб’єкта господарювання, виявлено 2539 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

За результатами наради увагу керівників структурних підпрозділів та відділів було зосереджено на подальшому вдосконаленні наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю та охорону праці.