Начальник Східного міжрегіонального управління вітає колектив з першою річницею заснування установи!

13 жовтня 2021

Начальник Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Вячеслав Король вітає колектив з першою річницею заснування Управління!

Шановні колеги!

Спільними зусиллями ми розвиваємося і вдосконалюємося. Сьогодні, рівно рік тому, за Наказом Державної служби України з питань праці було зареєстроване Східне межрегіональне управління, яке об’єднало територіальні органи Держпраці Донецької та Луганської областей. Окремо хочу підкреслити, що ми були першим пілотним міжобласним проектом, тож на наші плечі покладено велику відповідальність і ми нашими загальними зусиллями подолали всі ці виклики та показали яскравий приклад командної роботи та високої кваліфікації іншим територіальним Управлінням.

Ми досягли значних успіхів і нам є чим пишатися. Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання. Рік становлення був найважчим, проте нашу працю було винагороджено! Але найголовніше – це наш великий колектив однодумців, для яких наше рідне Управління стало важливою невід’ємною частиною життя!

Щиро бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!

Вітаю вас!

Начальник Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Вячеслав Король