Начальник відділу контролю з питань праці прийняла участь у семінарі з Маріупольським центром зайнятості

17 березня 2023

16 березня соціальні партнери – Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці та Маріупольський міський центр зайнятості провели спільний семінар для роботодавців. Участь у заході прийняла начальник відділу контролю з питань праці південного напрямку управління інспекційної діяльності у Донецькій області  Валентина Гуменюк.

Темами заходу стали питання легалізації зайнятості та протидії торгівлі людьми, які залишаються  пріоритетним у роботі Держпраці та її територіальних органів.

Роботодавців під час зустрічі також цікавили питання організації трудових відносин в умовах воєнного часу, особливо питання звільнення, надання відпусток тощо.

Валентина Гуменюк окремо зупинилась на питаннях праці молоді та жінок, особливостей працевлаштування та організації праці осіб з інвалідністю. Не залишилися без уваги такі актуальні питання як гендерна рівність у трудових правовідносинах, мобінг у трудовому колективі.

Наприкінці зустрічі представник відділу проінформувала про офіційні джерела інформації з питань трудового законодавства, якими є інформаційний портал  https://pratsia.in.ua/, сайти Держпраці та Міжрегіонального управління, Telegram – канал управління.

Міжрегіональне управління та Маріупольський міський центр зайнятості є  надійними асистентами та консультантами бізнесу для недопущення порушень законодавства. Віримо у нашу перемогу! Україна працює!