ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію у Східному міжрегіональному управлінні

02 березня 2021
 1. Відомості, що містяться в документах, які надійшли від органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що містять службову інформацію.
 2. Відомості, отримані конфіденційно, доступ до яких обмежено юридичними або фізичними особами.
 3. Відомості, розголошення яких може завдавати шкоди інтересам національної безпеки, здоров`ю населення, територіальній цілісності, репутації інших осіб, сприяти правопорушенням або вчиненню злочинів, призвести до розголошення конфіденційної інформації.
 4. Відомості про об`єкти підвищеної небезпеки.
 5. Відомості щодо технічного захисту інформації, створення комплексної систему захисту інформації.
 6. Відомості про організацію реагування та дій у разі виникнення аварій на об`єктах, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (у разі проведення спеціального розслідування на таких об`єктах).
 7. Персональні дані, що містяться в особових справах, особових картках, документах конкурсних комісій (у тому числі архівні справи) працівників Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці, установ-попередників, кандидатів на посади тощо.
 8. Відомості про кількість військовозобов’язаних, заброньованих у Східному міжрегіональному управлінні Державної служби України з питань праці, про військовозобов’язаних, про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час;
 9. Відомості щодо мобілізаційної роботи, територіальної оборони в особливий період, крім тих, що віднесені до державної таємниці;
 10. Відомості, що стосуються ініційованих суб’єктом призначення дисциплінарних проваджень щодо державних службовців категорії «Б» та «В»;
 11. Перелік осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені з посад у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення, в частині інформації щодо причин звільнення за здійснення корупційного правопорушення.
 12. Персональні дані фізичних осіб, що звертаються до Міжрегіонального управління зі зверненнями (заявами, скаргами тощо).