Посадовець інспекції праці провів онлайн-нараду з представниками підприємства “Газ-Ойл”, які були релоковані з Луганщини

09 червня 2022

Головним державним інспектором відділу контролю північно-східного напрямку управління з питань праці Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань Мяусом Романом проведено онлайн-консультацію з  представниками малого приватного підприємства «Газ-ойл», які через бойові дії на Луганщині були вимушені виїхати в більш небезпечне місце.

Під час консультації було оговорено питання особливостей переведення та зміни істотних умов праці працівників в умовах воєнного часу.

Посадовцем зазначено, що з набранням чинності Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-ІХ (далі — Закон № 2136) маються нюанси переведення та зміни істотних умов праці в умовах воєнного часу. Так, ст. 33 Кодексу законів про працю передбачено, що тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

Власник або уповноважений ним орган має право перевести працівника строком до одного місяця на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працівникові за станом здоров’я, лише для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також інших обставин, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою.

У випадках, зазначених у частині другій цієї статті, забороняється тимчасове переведення на іншу роботу вагітних жінок, жінок, які мають дитину з інвалідністю або дитину віком до шести років, а також осіб віком до вісімнадцяти років без їх згоди.

Натомість ч. 1 ст. 3 Закон № 2136 у період дії воєнного стану, передбачає, що роботодавець має право перевести працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди (крім переведення на роботу в іншу місцевість, на території якої тривають активні бойові дії), якщо така робота не протипоказана працівникові за станом здоров’я, лише для відвернення або ліквідації наслідків бойових дій, а також інших обставин, що ставлять або можуть становити загрозу життю чи нормальним життєвим умовам людей, з оплатою праці за виконану роботу не нижче середньої заробітної плати за попередньою роботою.

Додатково проінформовано про можливість отримання безкоштовної професійної консультативної допомоги в сфері повноважень Державної служби України з питань праці в рамках розширення реалізації проєкту щодо консультаційної підтримки в засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах територіальних органів та сторінках у соціальних мережах наявні посилання на інформаційний портал у рубриці «Запитання-відповіді» на сайті Державної служби України з питань праці та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/