Посадовці гірничого управління провели семінар працівникам ТОВ «ЗФ «Свято-Варваринська», АТ «ДТЕК «Добропільська ЦЗФ» та ПрАТ «Метінвест ПВ»

16 серпня 2022

16 серпня під час проведення перевірки знань з питань охорони праці (Законодавство України про охорону праці, HПАОП 10.0-1.03-90 «Правила безпеки на підприємствах зі збагачення та брикетування вугілля (сланців)», НПАОП 10.0-5.03-04 «Інструкція з ведення вогневих робіт у підземних виробках і надшахтних будівлях») у працівників та посадових осіб ТОВ «ЗФ «Свято-Варваринська», АТ «ДТЕК «Добропільська ЦЗФ» та ПрАТ «Метінвест ПВ» представники управління гірничого нагляду Дмитро Касперович, Олена Буртновська та Тамара Чернікова провели семінар з представниками вищезазначених підприємств.

Під час заходу були обговорені наступні питання:

  1. Запровадження підприємствами та установами наказу Міністерства економіки України «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» від 28.10.2021 №839-21, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.11.2021 за №1488/37110, з метою цифровізації СУОП.
  2. Подання декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства про охорону праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
  3. Дії працівників та посадових осіб суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану та у разі потрапляння у зону бойових дій.

Наприкінці зустрічі держслужбовці наголосили на необхідності навчання працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, направлених на збереження життя та здоров’я під час виконання своїх професійних обов’язків.