Проведена планова учбова тривога на ВП «Шахта «Україна» ДП «Селидіввугілля» з ліквідації умовної аварії

26 травня 2023

 

25.05.2023 року, відповідно до «Порядку проведення навчальних тривог на шахтах (рудниках) гірничодобувної промисловості України», керівництвом ДП «Селидіввугілля», у присутності головного державного інспектора відділу гірничотехнічного нагляду північно-західного напрямку управління гірничого нагляду Дзюби Станіслава та головного спеціаліста спеціалізованого відділу гірничого контролю та гірничотехнічного нагляду північно – східного напрямку Костянтина Шерстюка проведена планова учбова тривога на ВП «Шахта «Україна» ДП «Селидіввугілля» з ліквідації умовної аварії, що сталася на натяжній станції стрічкового конвеєру 1Л-1000 КСП на похилому конвеєрному квершлагу гор. 210-570 м (позиція ПЛА №39).

Метою проведення учбової тривоги є практичне відпрацювання робітників шахти і підрозділами 10 воєнізованого гірничорятувального загону правил організації робіт і взаємодії різних служб при ліквідації аварії, а також перевірка підготовленості інженерно-технічних працівників, членів ДГК і робітників до порятунку людей, захоплених аварією, і ліквідації її наслідків.

Після закінчення проведення усіх запланованих заходів учбової тривоги спільно з технічним керівником ДП «Селидіввугілля» провели розбір дій усіх учасників навчання, членів ДГК і підрозділів 10 ВГРЗ, залучених до учбової тривоги.

В ході проведення учбової тривоги зверталася увага на дотримання комплексу заходів для попередження і оперативного усунення аварійних ситуацій, які виникають внаслідок ведення бойових дій.