Спеціаліст гірничого управління провів нараду на ВП «Шахта 1-3 «Новогродівська»

29 березня 2021

26 березня головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у південному напрямку управління гірничого нагляду Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Федосєєв Костянтин Володимирович провів круглий стіл з представниками ВП  «Шахта 1-3 «Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля».

Тема заходу:

  1. Аналіз виробничого травматизму по  ВП  «Шахта 1-3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» за 2020 рік.
  2. Основні вимоги «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ  від 17.04.2019 №337

Заступник директора з охорони праці ВП  «Шахта 1-3 «Новогродівська» Говдій В.О. проінформував присутніх про результати проведеного аналізу виробничого травматизму по  ВП  «Шахта 1-3 «Новогродівська»  «Селидіввугілля» за 2020 рік. Доповів до відома присутніх основні показники виробничого травматизму та профзахворювань за 2020 рік у порівнянні з 2019 роком. Доповів про обставини та основні причини нещасних випадків на виробництві, про притягнення  за результатами проведених  засідань ПДК до відповідальності винних осіб та про прийняті заходи для недопущення таких випадків у подальшому.

Спілкуючись у формі діалогу, головний державний інспектор Федосєєв К.В. проінформував присутніх про основні вимоги  «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ  від 17.04.2019 №337. Також він загострив увагу присутніх щодо обов’язків  працівників служби охорони праці підприємства та інженерно-технічних робітників щодо виконання вимог  «Порядку» під час розслідування нещасних випадків.

Заступник директора з охорони праці ВП  «Шахта 1-3 «Новогродівська» Говдій В.О. довів до відома присутніх про стан розслідувань нещасних випадків у поточному  2021 році.

Завершуючи засідання «круглого столу» головний державний інспектор Федосєєв К.В. вказав представникам підприємства на необхідність неухильного дотримання вимог  «Порядку» та відповідальність при їх порушенні. Також, Федосєєв К.В. рекомендував, за необхідності методично-консультативної підтримки, не вагаючись звертатися до спеціалістів відділу гірничотехнічного нагляду у південному напрямку управління гірничого нагляду.