У Маріуполі інспектори провели виїзну нараду з профілактики виробничого травматизму на КП «Донецьктеплокомуненерго»

01 лютого 2021

28 січня, згідно рішення засідання робочої групи Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) щодо проведення превентивної роботи на піднаглядових підприємствах, з метою профілактики виробничого травматизму, представники Міжрегіонального управління Олександр Гордієнко та Олександр Мовчан провели засідання виїзної наради з керівництвом Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» (далі – ОКП ДТКЕ).

На засіданні наради провели обговорення обставин та причин настання нещасних випадків, які стались в період 2019-2020 років. Розглянули аналіз травматизму у галузі, до якої віднесено ОКП ДТКЕ, у порівнянні 2019 року з 2020 роком.

Було запропоновано визначити пріоритетним напрямком спільної роботи ОКП ДТКЕ і Міжрегіонального управління у форматі проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, з метою профілактики виробничого травматизму та зниження його рівня, а також визначення найбільш ризиконебезпечних факторів виробництв підприємства та його структурних підрозділів з подальшим розробленням заходів щодо зниженням цих факторів.

На завершення засідання наради визначили одним з пріоритетних напрямків спільної роботи ОКП ДТКЕ і Міжрегіонального управління на 2021 рік проведення превентивної роботи за затвердженим Державною службою України з питані праці плану превентивної роботи Міжрегіонального управління на 2021 рік, а за потреби і позапланово, приділивши особливу увагу виробництвам підприємства, де є найбільша вірогідність виникнення ризиконебезпечних факторів.