У Маріуполі пройшло засідання журі відбіркового міського туру першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку

11 лютого 2021
10 лютого у місті Маріуполь відбулося засідання журі відбіркового міського туру першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у 2021 році.
Журі головував начальник відділу південного напрямку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Дмитро Мєліхов. Участь у складі журі прийняли представники виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, представники департаментського корпусу Маріупольської міської ради, голова Маріупольського міського комітету профспілки робітників підприємництва і інші.
Журі проаналізувало 218 наданих конкурсних робіт на оригінальність, відповідність тематиці охорони праці та промислової безпеки, іншим вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
За результатами розгляду журі визначило 9 переможців першого етапу і додатково 9 малюнків за оригінальність і творчу якість, які будуть брати участь у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».