У Мирнограді регіональне жюрі обирало кращі малюнки з охорони праці

22 лютого 2021

Сьогодні, 22 лютого, у м. Мирноград регіональне жюрі провело засідання, де були визначені кращі роботи до Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” в Донецькій та Луганській областях у 2021 році.

Члени жюрі під головуванням заступника начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Ганни Зуб обирали кращі малюнки, віподвідно вимог оформлення робіт та критеріїв оцінювання конкурсних робіт, визначених у Положенні. Було визначено переможців у 3 вікових групах: 1 – від 6 до 10 років, 2 – від 11 до 14 років, 3 – від 15 до 17 років.

У складі комісії були присутні: заступник начальника Східного міжрегіонального управління Держпраці у Донецькій області Марина Мартинюк, начальник управління гірничого нагляду Дмитро Самохвалов, директор ДП “Донецький експертно-технічний центр Держпраці” Вадим Карнаух, головний технічний інспектор праці Донецької обласної ради профспілок Валерій Ляш, керівник студії образотворчого мистецтва “Веселка”м. Мирноград Олена Матюшка та інші.

Роботи переможців окремо будуть опубліковані на нашому сайті у відповідному розділі на цьому тижні та у групі в Facebook.