У Східному міжрегіональному управлінні відзначили кращих працівників

29 квітня 2021

28 квітня у Східному міжрегіональному управлінні Державної служби України з питань праці відбулось урочисте нагородження посадових осіб управління з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Так в м. Краматорськ, начальником Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Вячеславом КОРОЛЕМ за сумлінну працю, високий професіоналізм особистий вагомий внесок в реалізацію державної політики в сфері промислової безпеки, забезпечення дотримання правил техніки безпеки та охорони праці  і запобіганню травматизму і з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, почесні грамоти Донецької обласної державної адміністрації отримали головні державні інспектори Котляров Юрій Володимирович, Ігнатьєв Олександр Миколайович, Малініна Наталія Володимирівна, Коптіков Володимир Вікторович та заступник начальника управління-начальник відділу Мовчан Олександр Володимирович.

Колектив Східного міжрегіонального управління вітає колег із отриманими нагородами і бажає подальших досягнень у професійній діяльності. Впевнені, що Ви будете прикладом для інших у сумлінному та відповідальному ставленні до виконання професійних обов’язків.