Засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку за участю інспектора відділу нагляду з питань безпеки праці

24 березня 2023

Комісія Східного міжрегіонального управління зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, яка утворена наказом від 17.03.2023 № 208/СХ розпочала свою роботу. Мета роботи комісії є проведення спеціального розслідування групового нещасного випадку, який стався 16 березня 2023 року з працівниками Слов’янського регіонального виробничого управління КП «Компанія «Вода Донбасу», в наслідок підриву потерпілих (1984 та 1975 років народження) на протипіхотній міні у охоронній зоні Райгородської плотини близько 08 год. 25 хв.

Головою комісії призначено Андреєва Сергія Валерійовича – головного державного інспектора відділу нагляду з питань безпеки праці західного напрямку управління інспекційної діяльності у Донецькій області.

Засідання комісії було з використанням конференц-зв’язку (дистанційно) за допомогою телекомунікаційного засобу зв’язку. Під час засідання комісія провела зустріч з членами сім’ї потерпілих, було роз’яснено їх права у відповідності з вимогами Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337. У ході засідання спеціальна комісія розглянула загальні обставини настання нещасного випадку, що стався в наслідок воєнних (бойових) дій, провела розподіл обов’язків між членами комісії, а також обговорила наступні питання щодо опитування, свідків і осіб, причетних до нещасного випадку, вивчення наявних на підприємстві документів та матеріалів стосовно нещасного випадку.